Resultatliste 2018
De 5 beste i herre-klassen, vinnerne til høyere.
De 5 beste i kvinne-klassen, vinnerne til høyere.
De 5 beste i mix-klassen, vinnerne til høyere.
Herrer |
|||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Plass | Navn | Klubb | Postpoeng | Antall poster | Tid | Fratrekk | Total poeng | ||
1 | Erik Sagvolden - Trond Storrønning | IF Kamp/Vestheim | 387 | 39 | 03:58:17 | 0 | 387 | ||
2 | Hans Jørgen Kvåle - Terje Størset | Alfa Ramble | 379 | 38 | 03:55:00 | 0 | 379 | ||
3 | Felix Breitschädel - Martin Schälli | USWE Adventure | 373 | 38 | 03:54:00 | 0 | 373 | ||
4 | Christian Gjertveit - Sturla Kaasa | Østmarkatraverne | 360 | 36 | 03:52:23 | 0 | 360 | ||
5 | Jørgen Madslien - Øyvind Wiggen | Team Ski-O 2.0 | 346 | 36 | 03:25:23 | 0 | 346 | ||
6 | Øystein Olsen - Svein Gåsbakk | Moss Multichallengers | 346 | 36 | 03:36:22 | 0 | 346 | ||
7 | Lasse Arnesen - Ole Petter Haugen | En kort og en lang | 337 | 35 | 03:59:16 | 0 | 337 | ||
8 | Petter Løe - Thomas Schia | Team Telemark | 317 | 34 | 03:57:12 | 0 | 317 | ||
9 | Knut Kristian Schatvet - Trond Lundby | Gandalsekspressen | 310 | 32 | 03:52:51 | 0 | 310 | ||
10 | Halldor Felde Berg - Martin Erling Kristoffer Sølvberg | Tjorven&Båtsmann | 316 | 33 | 04:00:37 | 20 | 296 | ||
11 | Henning A Eide - Øyvind S Bakken | Lette bein | 293 | 30 | 03:59:03 | 0 | 293 | ||
12 | Odd Egil Hoftvedt - Mathias Nikolai Hoftvedt | Far og Sønn | 292 | 32 | 03:51:46 | 0 | 292 | ||
13 | Kjetil Samuel Dale - Frode Hagen | Kaffe og Vaffel | 291 | 28 | 03:56:30 | 0 | 291 | ||
14 | Kim Stensland - Steinar Hoel | Dos Amigos | 290 | 30 | 03:54:22 | 0 | 290 | ||
15 | Kyler White - Kjetil Ydstebø | Vindteknikkers | 273 | 29 | 03:47:02 | 0 | 273 | ||
16 | Helge Foss - Tore Foss | Team Foss Brothers | 273 | 29 | 03:52:15 | 0 | 273 | ||
17 | Roger Vethe - Tore Slorafoss | Rotor | 273 | 29 | 03:53:20 | 0 | 273 | ||
18 | Lars Brenna - Bjørn Berge | Team Polet | 270 | 28 | 03:57:31 | 0 | 270 | ||
19 | Johan Hjertson - Tobias Josefsson | Wrëstlëmäniä | 266 | 28 | 03:56:35 | 0 | 266 | ||
20 | Ronny Eklund - Morten Egeberg | 0,2TONN | 266 | 28 | 03:59:22 | 0 | 266 | ||
21 | Øystein Bråten - Trond Bråten | Grindbakkvegen | 262 | 29 | 03:54:24 | 0 | 262 | ||
22 | Arne Jørgen Kildahl - Øystein Kildahl | Team Rørtema | 262 | 26 | 03:56:43 | 0 | 262 | ||
23 | John Skagestad - Olaf Spydevold | Team Tello | 258 | 27 | 03:33:36 | 0 | 258 | ||
24 | Erik Thorud - Runar Linnerud | Team Lintho | 255 | 27 | 03:46:46 | 0 | 255 | ||
25 | Vegard Dompidal - Arne Dompidal | Jompalompa | 263 | 27 | 04:08:42 | 20 | 243 | ||
26 | Vigleik Haug - Sondre Haug | Drømmelaget | 242 | 26 | 03:28:22 | 0 | 242 | ||
27 | Oddgeir Søberg - Marius Råstad | Team Uklar | 242 | 25 | 03:57:07 | 0 | 242 | ||
28 | Owe Fagerlund Leret - Christian Myrholm | Owe and the Fatman | 242 | 26 | 03:57:10 | 0 | 242 | ||
29 | Stian Fjeller - Arnt Erling Værnes | En gang var vi krigere | 234 | 25 | 03:57:16 | 0 | 234 | ||
30 | Øyvind Loxhaug - Roar Lindalen | Aasnes pikene's | 220 | 25 | 03:59:52 | 0 | 220 | ||
31 | Oscar Hagen - Lars Elvethun Torsknes | Gutta i skauen | 212 | 21 | 04:00:01 | 20 | 192 | ||
32 | Rune Berg - Mats Johansson | Team Bomgiring | 191 | 20 | 03:35:15 | 0 | 191 | ||
33 | Sveinung Austefjord - Peder Olsen | The inspectors | 191 | 21 | 03:48:42 | 0 | 191 | ||
34 | Alf Slydahl - Lars Ringsrud | Team Slyrud | 184 | 20 | 03:26:43 | 0 | 184 | ||
35 | Lars Magnus Andersen - Per Arne Karlsen | Tinder og tøffel | 167 | 19 | 03:53:36 | 0 | 167 | ||
36 | Julian Wahl - Didrick Rosenberg | Harene | 164 | 16 | 03:58:09 | 0 | 164 | ||
37 | Pål Jevne - Kenneth Skaarer | Tjukken og Storebror | 163 | 18 | 03:52:07 | 0 | 163 | ||
38 | Ernst Rojahn - Martin Rojahn | Team Rojahn's | 160 | 19 | 03:55:04 | 0 | 160 | ||
39 | Richard Lie - Rune Karlsen | Hva skjer A? | 145 | 13 | 03:45:00 | 0 | 145 |
Damer |
|||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Plass | Navn | Klubb | Postpoeng | Antall poster | Tid | Fratrekk | Total poeng | ||
1 | Anne Madslien - Signe Astrup Arnesen | Happy Feet | 319 | 34 | 03:56:46 | 0 | 319 | ||
2 | Cecilie Bergli - Maria Bergli | Team Bergli | 283 | 29 | 03:58:38 | 0 | 283 | ||
3 | Kaja Tveit Sund - Reidun Tveit Sund | Mor og datter tur | 298 | 30 | 04:06:51 | 20 | 278 | ||
4 | Brit Hov - Karoline Western Schjetne | Tuppeekspressen | 273 | 29 | 03:43:57 | 0 | 273 | ||
5 | Hilde H. Straumann - Torunn Hognestad | The same sisters as | 261 | 27 | 03:58:49 | 0 | 261 | ||
6 | Stine Børke - Marianne Mellem | BlommisLommis | 260 | 27 | 03:56:48 | 0 | 260 | ||
7 | Mari Flatekval - Line Klyve | 89ers | 274 | 31 | 04:05:31 | 20 | 254 | ||
8 | Hege Hunes - Kari Hanne Mansaas | Krutt og Futt | 241 | 24 | 03:50:54 | 0 | 241 | ||
9 | Merete Hoel Kristiansen - Torild Magnussen | Team Fløtt Dæ | 241 | 24 | 03:58:58 | 0 | 241 | ||
10 | Torunn Herrebrøden Berntsen - Solveig Taraldset | Latterlig Turglad | 233 | 23 | 03:52:31 | 0 | 233 | ||
11 | Ianneke B. Karlsen - Hege Heiestad | Aim High | 230 | 21 | 03:55:20 | 0 | 230 | ||
12 | Kristin Kvalø Haug - Nina Uller Søgård | Dreamteam | 229 | 26 | 03:40:30 | 0 | 229 | ||
13 | Helene Holter Hoel - Maria Stensland | Team Heseblesen | 223 | 22 | 03:52:04 | 0 | 223 | ||
14 | Marte Krohg Østby - Stine Christensen Holtet | Team teachers | 222 | 22 | 03:57:11 | 0 | 222 | ||
15 | Ragnhild Aass - Grethe Løland | Golf09 | 213 | 23 | 03:53:33 | 0 | 213 | ||
16 | Torunn Tretterud - Larsen Heidi K. Elton | Team Gruvelia Girls | 205 | 22 | 03:54:08 | 0 | 205 | ||
17 | Anja Amundrud - Lina Strinnholm | Lina&Anja | 202 | 21 | 03:25:56 | 0 | 202 | ||
18 | Lill Halvorsen - Elisabeth Larsen | Fighters | 202 | 21 | 03:42:20 | 0 | 202 | ||
19 | Lotte Bråthen - Maren Hoff | Lotmar allstars | 202 | 21 | 03:53:28 | 0 | 202 | ||
20 | Ingrid Sundsbø - Line Søberg | Hvor er vi | 178 | 17 | 03:56:06 | 0 | 178 | ||
21 | Siri-Lotte Joranger - Heidi Berg | Team Jorberg | 165 | 16 | 03:46:06 | 0 | 165 | ||
22 | Kristine Flaatnes - Heidi Flaatnes | Feentastic 2 | 163 | 17 | 03:53:51 | 0 | 163 | ||
23 | Jorunn Nordgård - Cathrine Pfeuti | Team Tveita | 155 | 17 | 03:53:00 | 0 | 155 | ||
24 | Vera Elvnes - Helga Bergholtz | The Rookie Vets | 153 | 17 | 03:48:15 | 0 | 153 | ||
25 | Vibeke Engen - Kristin Halvorsen | Halvengen | 152 | 16 | 03:57:27 | 0 | 152 | ||
26 | Marianne Jonassen - Terese Johansson | Team Bike-wifes | 147 | 15 | 03:48:48 | 0 | 147 | ||
27 | Karoline Kolstad - Kristine Myrholm | søstrene sisters | 131 | 14 | 03:51:34 | 0 | 131 | ||
28 | Eva Laamanen Horsfjord - Marie Ugland | Alicbeth | 126 | 14 | 03:55:06 | 0 | 126 | ||
29 | Anne-Cathrine Syvertsen - Cecilie Egeberg | Just 4 fun | 102 | 11 | 03:56:53 | 0 | 102 |
Mix |
|||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Plass | Navn | Klubb | Postpoeng | Antall poster | Tid | Fratrekk | Total poeng | ||
1 | Heidi Tronbøl - Tom Bergan | De O-trolige | 346 | 36 | 03:25:35 | 0 | 346 | ||
2 | Marte Christensen - Per-Ivar Nikolaisen | Vålerenga bøy og tøy | 346 | 36 | 03:59:08 | 0 | 346 | ||
3 | Sigve Vågsnes - Mila Zaharinova | Østmarkaulvene | 329 | 33 | 03:52:13 | 0 | 329 | ||
4 | Anette Juveli - Jonas Juveli | Rødhette og ulven | 319 | 34 | 03:29:42 | 0 | 319 | ||
5 | Inge Thorud - Berit Alvilde Thorud | Team Vangenstein | 316 | 34 | 03:57:16 | 0 | 316 | ||
6 | Stine Heggedal - Frode Aamodt | Team Snøsol | 303 | 33 | 03:47:52 | 0 | 303 | ||
7 | Heidi Vogt - Trond Kortner | Team OTV | 303 | 31 | 03:54:46 | 0 | 303 | ||
8 | Unn Hilde Heggedal - Svein-Erik Søgård | Kongsbergknekken | 303 | 33 | 03:56:56 | 0 | 303 | ||
9 | Sveinung Syversen - Frida van Megen | Sykkelturistene | 294 | 31 | 03:56:59 | 0 | 294 | ||
10 | Bjørn Hauge - Cecilie Wærp Hauge | Kjelsås - Usbl | 292 | 31 | 03:56:52 | 0 | 292 | ||
11 | Ketil Tærum - Hanne Tærum | Team Tærum | 285 | 29 | 03:44:59 | 0 | 285 | ||
12 | Stian Bakken - Cathrine Hansli | Stian med sekken | 285 | 29 | 03:53:16 | 0 | 285 | ||
13 | Jørgen Lien - Marianne Bruun Lien | DVASK Åsgårdstrand | 273 | 29 | 03:22:19 | 0 | 273 | ||
14 | Steinar Eastwood - Hege Eastwood | DVASK Rødtvet | 273 | 29 | 03:37:48 | 0 | 273 | ||
15 | Tage Rolen - Elin Rolen | bare surr | 273 | 29 | 03:52:32 | 0 | 273 | ||
16 | Rune Berg - Anna B Berg | Team BB | 267 | 29 | 03:52:42 | 0 | 267 | ||
17 | Ina Dybvig - Karl-Fredrik Dahl | Team kompasset | 264 | 27 | 03:55:44 | 0 | 264 | ||
18 | Kari Jussie Lønning - Nils Inge Brurberg | gubbenoggamla | 282 | 29 | 04:00:37 | 20 | 262 | ||
19 | Arnor Jonasson - Marianne Hernes | DVASK Tønsberg | 243 | 26 | 03:59:00 | 0 | 243 | ||
20 | Anita Blåsås Hansen - Tarjei | Team Blåsås | 240 | 26 | 03:51:49 | 0 | 240 | ||
21 | Tryggve Holck Storås - Anne Marie Holck Storås | DVASK Kjelsås | 238 | 25 | 03:57:04 | 0 | 238 | ||
22 | Bård Vea Nordhagen - Cathrine Vea Nordhagen | Pro Team Hovin | 233 | 23 | 03:51:55 | 0 | 233 | ||
23 | Morgan Liljebäck - Nina H Liljebäck | Team Liljebäck | 233 | 23 | 03:52:37 | 0 | 233 | ||
24 | Lisa Sollie Moen - Ben Terje Moen | Dritdårligtilåfinnepånavn | 229 | 24 | 03:54:52 | 0 | 229 | ||
25 | Marie Thorud - Are Thorud | Thoruds | 245 | 27 | 04:00:41 | 20 | 225 | ||
26 | Morten Lauritzen - Karianne Skotte Lauritzen | Team Agilis | 224 | 24 | 03:41:11 | 0 | 224 | ||
27 | Gaute Floer Johnsen - Sonja Bostrom Johnsen | Cardio Kills Gains | 217 | 20 | 03:57:48 | 0 | 217 | ||
28 | Bengt Ringvold - Elisabeth Ringvold | Team Ringvold | 214 | 23 | 03:51:24 | 0 | 214 | ||
29 | Ine Christin Engen Halvorsen - Bjørn Omsland | Team AfterCamp | 166 | 18 | 03:56:34 | 0 | 166 | ||
30 | Hanne Halvorsen - Mats Halvorsen | The Halvorsens | 166 | 18 | 03:56:48 | 0 | 166 | ||
31 | Petter Heia - Linda Berntsen | Heia Lb | 158 | 16 | 03:33:41 | 0 | 158 | ||
32 | Merete Skyrud - Tormod Bjøralt | Samma ulla | 153 | 17 | 03:40:42 | 0 | 153 | ||
33 | Nikolai Stetzer Oldervik - Maria Emilie Kristensen | Nøtteknekkerne | 137 | 15 | 03:53:48 | 0 | 137 | ||
34 | Anne Merethe Moe Dahlen - Torbjørn Moe | Amalies slaver | 133 | 15 | 03:40:11 | 0 | 133 | ||
Disk | Sissel Lundeby - Trond Lundeby | Team Sakte men | 268 | 25 | 04:10:09 | 40 | 228 |